Zwiększ pamięć w swoich MacBooku

Zwiększ pamięć w swoich MacBooku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.05.2014 14:01, aktual.: 29.05.2014 15:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Transcend wprowadza do oferty kart pamięci JetDrive Lite dedykowane do laptopów Apple MacBook. Dzięki wykorzystaniu portu SDXC karty te pozwalają na zwiększenie pamięci notebooków o 128GB - zarówno w przypadku starszych, jak i nowych modeli z serii MacBook Pro oraz Air.

Karty rozszerzeń JetDrive Lite zostały zaprojektowane tak, aby po umieszczeniu w porcie SDXC nie wystawały na zewnątrz, co zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu i pozwala na mobilną pracę w podróży, bez obawy o zniszczenie karty lub gniazda. Jednocześnie karty zwiększają dostępną pamięć laptopa nawet o 128GB, w zależności od modelu. Pojemność taka pozwala na przechowywanie ponad 6. 000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 32 000 plików MP3, 32 godzin materiału wideo Full HD oraz tysięcy dokumentów.

Karty zbudowane są ze stabilnych chipów MLC NAND. Prędkość odczytu danych sięga 95MB/s, natomiast zapisu do 60MB/s. Są one także wyposażone we wbudowany system ECC, który zapewnia automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych, a także wykorzystuje algorytmy zapewniające równomierne zużycie dysku. Dzięki wykonaniu kart w technologii COB (Chip-on-Board) są one odporne na wodę i kurz.

Cena: 64 GB – 170 zł 128 GB – 340 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)