Zwiększ pamięć w swoich MacBooku

Strona głównaZwiększ pamięć w swoich MacBooku
29.05.2014 14:01
Zwiększ pamięć w swoich MacBooku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Transcend wprowadza do oferty kart pamięci JetDrive Lite dedykowane do laptopów Apple MacBook. Dzięki wykorzystaniu portu SDXC karty te pozwalają na zwiększenie pamięci notebooków o 128GB - zarówno w przypadku starszych, jak i nowych modeli z serii MacBook Pro oraz Air.

Karty rozszerzeń JetDrive Lite zostały zaprojektowane tak, aby po umieszczeniu w porcie SDXC nie wystawały na zewnątrz, co zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu i pozwala na mobilną pracę w podróży, bez obawy o zniszczenie karty lub gniazda. Jednocześnie karty zwiększają dostępną pamięć laptopa nawet o 128GB, w zależności od modelu. Pojemność taka pozwala na przechowywanie ponad 6. 000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 32 000 plików MP3, 32 godzin materiału wideo Full HD oraz tysięcy dokumentów.

Karty zbudowane są ze stabilnych chipów MLC NAND. Prędkość odczytu danych sięga 95MB/s, natomiast zapisu do 60MB/s. Są one także wyposażone we wbudowany system ECC, który zapewnia automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych, a także wykorzystuje algorytmy zapewniające równomierne zużycie dysku. Dzięki wykonaniu kart w technologii COB (Chip-on-Board) są one odporne na wodę i kurz.

Cena: 64 GB – 170 zł 128 GB – 340 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)