Zostań współautorem książki o bezpieczeństwie internetowym

Zostań współautorem książki o bezpieczeństwie internetowym
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

17.06.2010 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Portal AV-School.pl pod patronatem Kaspersky Lab Polska informuje o nowym projekcie, w ramach którego każdy uczeń może zostać współautorem książki poświęconej bezpieczeństwu internetowemu.

Projekt powstał w celu umożliwienia uczniom przekazania swojej wiedzy i pomysłów wszystkim osobom zainteresowanym tematyką bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu.

Podręcznik zostanie w całości napisany przez użytkowników portalu AV-School.pl. Do wzięcia udziału w projekcie wymagana jest jedynie bezpłatna rejestracja oraz posiadanie wiedzy w jednej z dziedzin związanych z tematyką bezpieczeństwa. Jest to świetna okazja, aby zaprezentować swoje doświadczenie szerokiemu gronu odbiorców. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

"Jesteś młodym, ambitnym i zapalonym miłośnikiem informatyki? Masz już dość szablonowo przekazywanej podręcznikowej wiedzy na lekcjach z komputerem? Uważasz, że informatyka to coś więcej niż znajomość Worda i Excella? Dołącz do zespołu autorów nowo powstającej pozycji ukazującej informatykę w zupełnie nowym świetle", mówi Magdalena Szczęsna, kierownik działu edukacji w Kaspersky Lab Polska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)