ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall - pobierz darmowy pakiet bezpieczeństwa

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall - pobierz darmowy pakiet bezpieczeństwa

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall - pobierz darmowy pakiet bezpieczeństwa
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
02.08.2012 13:15, aktualizacja: 02.08.2012 13:57

Program antywirusowy to podstawa bezpieczeństwa naszego komputera podłączonego do internetu. Jednak w dzisiejszych czasach może to być za mało. Firma Check Point Software udostępniła nowe oprogramowanie zabezpieczające, łączące w sobie program antywirusowy oraz zaporę sieciową. Wszystko w jednym pakiecie i za darmo.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall to darmowy pakiet bezpieczeństwa do użytku niekomercyjnego. Posiada łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Dzięki połączeniu programu antywirusowego i zapory sieciowej w jeden pakiet, program ma mniejsze rozmiary, działa szybciej i sprawia mniej problemów z obsługą, niż w przypadku dwóch osobnych aplikacji zabezpieczających.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall posiada moduł antywirusowy i silnik demaskujący szpiegowskie oprogramowanie. Wykrywa i blokuje wirusy, spyware, trojany, robaki, boty i rootkity. Dwukierunkowy firewall sprawi, że nasz komputer będzie niewidoczny dla cyberprzestępców. W przypadku infekcji spyware zablokuje też wysyłanie naszych danych do internetu. Firewall posiada funkcję monitorowania zainstalowanych programów. Wykrywa podejrzane zachowania i blokuje wirusy.

Moduł antyphishingowy zapewni ochronę podczas korzystania z internetu. Zablokuje dostęp do podszywających się stron i ostrzeże, w przypadku wykrycia zagrożenia na witrynie. Z kolei funkcja ochrony pobierania plików poinformuje o wykryciu niebezpieczeństw czyhających w ściąganym z internetu oprogramowaniu.

W odróżnieniu od wersji płatnych, ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall nie posiada modułu ochrony rodzicielskiej i funkcji bezpiecznego surfowania. Funkcje automatycznej aktualizacji bazy wirusów i wsparcie techniczne również są niedostępne. Brakuje też modułu umożliwiającego przeprowadzenie optymalizacji systemu.

Darmowy pakiet zabezpieczający ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall można pobrać z naszego działu z plikami, klikając na przycisk poniżej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)