Zobacz, jak sprawić, by e-mail marketing był skuteczny

Zobacz, jak sprawić, by e‑mail marketing był skuteczny

Zobacz, jak sprawić, by e-mail marketing był skuteczny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.09.2015 15:24, aktualizacja: 04.09.2015 15:52

Stary, dobry e-mail w rękach specjalistów nadal jest potężnym narzędziem marketingowym, ale... musi być przemyślany i sprofilowany pod kątem oczekiwań adresata - wtedy wskaźnik rentowności szybuje do poziomu nawet 3800 procent! Jak zatem sprawić, by kampania mailingowa była tak skuteczna? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym raporcie Interaktywnie.com.

Zobacz, jak sprawić, by e-mail marketing był skuteczny.

Współczesne narzędzia umożliwiają bardzo precyzyjne pomiary skuteczności kampanii mailingowych, a to z kolei ma niebagatelny wpływ na popularność tej formy reklamy wśród marketerów, którzy oczekują wymiernych efektów. Większość firm zdaje sobie z tego sprawę i już teraz dostosowuje strategię do nowych wymagań, dzięki czemu e-mail marketing - mimo że niezbyt wyszukany, a często i nielubiany - nie przestaje być jedną najpopularniejszych form promocji.

Co zatem zrobić, by kampania mailingowa, która ma napędzić sprzedaż, nie napędziła nam wrogów? Na kolejnych stronach raportu eksperci z branży interaktywnej zdradzają najlepsze sposoby poprawiające skuteczność kampanii mailingowych - te znane takie jak targetowanie i personalizacja, jaki te, które dopiero się przebijają - jak formaty wideo.

Przy okazji zdradzają też, jak zadbać o to, by klienci, którzy - co tu kryć, komercyjnych e-maili nie lubią niemal tak jak reklam typu display - nie zrazili się do naszej marki, a co niemniej ważne - by uniknąć problemów z prawem. Trzeba bowiem pamiętać, że stosując tę formę kontaktu z potencjalnym klientem bez stosowania odpowiednich procedur można naruszyć przepisy i napytać sobie biedy

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)