Zgarnij najnowszy tablet za darmo

Zgarnij najnowszy tablet za darmo

Zgarnij najnowszy tablet za darmo
Źródło zdjęć: © BlackBerry
24.01.2011 16:37

Firma RIM, producent tabletu BlackBerry PlayBook, przygotowała ciekawą ofertę dla twórców aplikacji. Aby przyciągnąć jak najwięcej programistów i szybko zbudować bazę programów, firma postanowiła rozdawać tablety za darmo

Deweloperzy, których aplikacje na tablet BlackBerry PlayBook pojawią się w sklepie BlackBerry App World zanim urządzenie trafi na rynek w Ameryce Północnej mogą otrzymać tablet za darmo. Aby otrzymać nowy tablet, należy do 15 marca zgłosić gotową do zaimplementowania aplikację. Warunkiem otrzymania prezentu jest pozytywna weryfikacja aplikacji i zamieszczenie jej w sklepie BlackBerry App World.

Obraz
© (fot. RIM)

PlayBook to pierwszy tablet, który wyjdzie spod skrzydeł RIM, producenta urządzeń BlackBerry. I wiele wskazuje na to, że dotychczasowy lider rynku - iPad - może już czuć się zagrożony. Po raz pierwszy od chwili premiery.

Autorzy pierwszych aplikacji przyznają, że ich tworzenie to nie jest specjalnie trudna sztuka. Programiści korzystają przede wszystkim z powszechnie znanych języków, jak: html, javascript, css, flex lub actionscript, poza tym w sieci jest ogromna ilość poradników, które pomagają stawiać pierwsze kroki. Nie pozostaje więc nic innego, jak szybko nauczyć się pisania aplikacji na tablety i zgarnąć najnowszy z nich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)