Zewnętrzna karta dźwiękowa Creative X-Fi Surround 5.1

Zewnętrzna karta dźwiękowa Creative X‑Fi Surround 5.1

Zewnętrzna karta dźwiękowa Creative X-Fi Surround 5.1
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.02.2014 10:26, aktualizacja: 18.02.2014 14:13

Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro pozwala przekształcić komputer w wielokanałowe centrum muzyczne, zastępując tym samym wbudowane w laptopy karty dźwiękowe o raczej przeciętnych parametrach.

O ile producenci laptopów przywiązują dużą wagę do wymiarów czy masy urządzeń, o tyle jakość dźwięku pozostaje zazwyczaj kwestią drugoplanową. W rezultacie część oferowanych komputerów przenośnych oferuje brzmienie dalekie od oczekiwań użytkowników. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 pozwala pogodzić mobilność z wysokiej klasy dźwiękiem. To kompaktowe urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą portu USB 2.0. a proces podłączenia i uruchomienia karty zajmuje około 30 sekund.

Karta jest wyposażona w pozłacane stereofoniczne gniazdo RCA, optyczne wyjście cyfrowe, a także gniazda mikrofonowe i słuchawkowe. Układ wykorzystuje technologię SBX Pro Studio, pozwalający odtwarzać cyfrowe pliki w brzmieniu zbliżonym do oryginału. Funkcja Dolby Digital Live! umożliwia przesyłanie dźwięku wielokanałowego 5.1 do dekodera za pośrednictwem pojedynczego kabla. Nabywca wraz z kartą dźwiękową otrzymuje w zestawie pilota do regulacji głośności i sterowania odtwarzaniem.

Cena: 240 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)