Zemsta sąsiada - potężne miniwieże Samsunga

Zemsta sąsiada - potężne miniwieże Samsunga

Zemsta sąsiada - potężne miniwieże Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.04.2015 15:50

W kwietniu w sprzedaży pojawi się nowa linia mini wież Samsung, w skład której wejdą modele MX-J730 oraz MX-J630. Biorąc pod uwagę ich wygląd oraz moc muzyczną można je żartobliwie nazwać "zemstą na sąsiadach".

Modele MX-J73. i MX-J630 to systemy audio 2.0, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) odpowiednio 600W i 230W. Dźwięk rozchodzi się z głośników o przekątnej 7-cali oraz 5,25-cala. Mocny, imprezowy dźwięk będzie efektem działania funkcji Giga Sound Blast. Zwiększa ono poziom basów, przy jednoczesnym zadbaniu o jakość dźwięków zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. Teraz, przy drgających od basów ścianach da się ponoć usłyszeć także wyższe dźwięki.

W imprezowy klimat wpisuje się także funkcja My Karaoke. Wystarczy do wieży podłączyć mikrofon i razem ze znajomymi będziemy mogli poczuć się jak gwizdy pop. Nasze wokalne popisy można zapisać na zewnętrzną pamięć USB.

Ponadto, będziemy mogli także przekonwertować zawartość ulubionych płyt Audio CD do formatu MP3 i zapisać powstałe pliki na pamięci USB.

Modele MX-J73. oraz MX-J630 zostały wyposażone w moduł Bluetooth, dzięki czemu sparujemy nasz smartfon lub tablet z zestawem. Połączenie urządzenia mobilnego z mini wieżami pozwoli także na sterowanie nimi, korzystając z dedykowanej aplikacji mobilnej przeznaczonej na smartfony i tablety.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)