Zanussi Ultra Flat - bardzo cienka płyta gazowa

Zanussi Ultra Flat - bardzo cienka płyta gazowa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.05.2013 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tylko w kategorii telewizorów i komputerów przenośnych obowiązuje moda na odchudzanie. Zanussi Ultra Flat to wyjątkowo cienka płyta gazowa - jej grubość wynosi zaledwie 8 milimetrów!

Oczywiście te 8 mm dotyczą powierzchni samej płyty w najcieńszym miejscu, a nie całej konstrukcji wraz z palnikami, jednak i tak wynik jest imponujący. Tym bardziej, że producent zdecydował się odchudzić tradycyjną płytę gazową, a ten typ sprzętu systematycznie ustępuje miejsca na rynku nowoczesnej indukcji. Zastosowano wzornictwo nagrodzone zostało zarówno na iF Design, jak i w konkursie Red Dot.

Szeroka na 7. centymetrów płyta posiada pięć palników - w tym specjalny palnik z potrójną koroną o zwiększonej mocy, w którym gaz wypływa nie z jednego, a z trzech poziomów. Obsługę urządzenia ułatwia z kolei automatyczne odpalanie płomienia po przekręceniu gałki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Za ładny i nagradzany design trzeba będzie jednak więcej zapłacić - Zanussi Ultra Flat kosztować będzie prawie 250. złotych, co jest dość wysoką ceną jak na płytę gazową.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)