Zanussi Ultra Flat - bardzo cienka płyta gazowa

Zanussi Ultra Flat - bardzo cienka płyta gazowa06.05.2013 12:27
Zanussi Ultra Flat - bardzo cienka płyta gazowa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nie tylko w kategorii telewizorów i komputerów przenośnych obowiązuje moda na odchudzanie. Zanussi Ultra Flat to wyjątkowo cienka płyta gazowa - jej grubość wynosi zaledwie 8 milimetrów!

Oczywiście te 8 mm dotyczą powierzchni samej płyty w najcieńszym miejscu, a nie całej konstrukcji wraz z palnikami, jednak i tak wynik jest imponujący. Tym bardziej, że producent zdecydował się odchudzić tradycyjną płytę gazową, a ten typ sprzętu systematycznie ustępuje miejsca na rynku nowoczesnej indukcji. Zastosowano wzornictwo nagrodzone zostało zarówno na iF Design, jak i w konkursie Red Dot.

Szeroka na 7. centymetrów płyta posiada pięć palników - w tym specjalny palnik z potrójną koroną o zwiększonej mocy, w którym gaz wypływa nie z jednego, a z trzech poziomów. Obsługę urządzenia ułatwia z kolei automatyczne odpalanie płomienia po przekręceniu gałki.

288755476102264979
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Za ładny i nagradzany design trzeba będzie jednak więcej zapłacić - Zanussi Ultra Flat kosztować będzie prawie 250. złotych, co jest dość wysoką ceną jak na płytę gazową.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)