Zamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona

Zamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona22.04.2009 10:53
Zamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona

Black Point poszerza ofertę o nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Ich zwiększona wydajność umożliwia znaczne oszczędności w kosztach wydruku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Black Point wprowadza na rynek trzy nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Są to produkty z linii Black Point Plus, co oznacza, że charakteryzują się zwiększoną wydajnością. Pierwszy z nowych tonerów - Black Point LBPPCEP27. - dedykowany jest do drukarek Canon LaserBase. Produkt ma o 40 proc. większą wydajność w porównaniu do materiałów oferowanych przez producenta drukarki i drukuje o 1000 stron więcej.

288759477132605587
Źródło zdjęć: © (fot. Black Point)

Kolejny rynkowa nowość - Black Point LBPPS3050B - do drukarek Samsung przeznaczona jest dla klientów drukujących zwiększoną liczbę dokumentów. W stosunku do tonerów producenta drukarki, model Black Pointa jest o 25 proc. wydajniejszy, co równoznaczne jest z możliwością wydrukowania 2 tysięcy stron więcej. Ostatnia z nowości - Black Point LBPPS2150 – także jest skierowana do użytkowników drukarek Samsung. Zapewnia wydajność wydruku większą o 25 proc., co w porównaniu z produktem producenta drukarki oznacza 2000 stron więcej.
Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego wyczerpania produktu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)