Zamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona

Strona głównaZamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona
22.04.2009 10:53
Zamienniki Black Point teraz dla laserów Samsunga i Canona

Black Point poszerza ofertę o nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Ich zwiększona wydajność umożliwia znaczne oszczędności w kosztach wydruku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Black Point wprowadza na rynek trzy nowe tonery monochromatyczne dla drukarek laserowych Samsung i Canon. Są to produkty z linii Black Point Plus, co oznacza, że charakteryzują się zwiększoną wydajnością. Pierwszy z nowych tonerów - Black Point LBPPCEP27. - dedykowany jest do drukarek Canon LaserBase. Produkt ma o 40 proc. większą wydajność w porównaniu do materiałów oferowanych przez producenta drukarki i drukuje o 1000 stron więcej.

288759477132605587
Źródło zdjęć: © (fot. Black Point)

Kolejny rynkowa nowość - Black Point LBPPS3050B - do drukarek Samsung przeznaczona jest dla klientów drukujących zwiększoną liczbę dokumentów. W stosunku do tonerów producenta drukarki, model Black Pointa jest o 25 proc. wydajniejszy, co równoznaczne jest z możliwością wydrukowania 2 tysięcy stron więcej. Ostatnia z nowości - Black Point LBPPS2150 – także jest skierowana do użytkowników drukarek Samsung. Zapewnia wydajność wydruku większą o 25 proc., co w porównaniu z produktem producenta drukarki oznacza 2000 stron więcej.
Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego wyczerpania produktu

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)