Zabezpiecz swój telefon z Androidem. Dr. Web 7.0 za 258 zł

Zabezpiecz swój telefon z Androidem. Dr. Web 7.0 za 258 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.07.2012 12:53, aktual.: 24.07.2012 14:21

Na rynku pojawiła się nowa wersja aplikacji Dr.Web przeznaczona dla systemu Android. Oprogramowanie służy do ochrony urządzeń mobilnych przed wirusami, spamem, niestosownymi treściami i kradzieżą danych. Nowa wersja zawiera kilka nowych funkcji, takich jak Dr.Web Cloud Checker oraz możliwość wysyłania informacji na temat plików fałszywie pozytywnych do wydawcy oprogramowania.

Dr.Web Cloud Checker sprawdza powiązane treści z wyświetlanymi w przeglądarce Android. Kiedy użytkownik otwiera adres URL, link jest automatycznie wysyłany do chmury Doctor Web, która określa, czy strona docelowa jest bezpieczna. Jeśli adres znajduje się w bazie niepożądanych stron, dostęp do niej jest blokowany. Użytkownicy mogą też określić kategorie tematyczne do których chcą, by dostęp był blokowany z założenia.

Moduł antykradzieżowy w wersji 7.0 umożliwia użytkownikom określenie adresu e-mail, pod który, w razie potrzeby, zostanie wysłany z serwera kod odblokowujący urządzenie mobilne. Teraz użytkownicy mogą również samodzielnie wyłączyć tę funkcję. Nowa wersja aplikacji daje też możliwość wysłania informacji o fałszywych rozpoznaniach i podejrzanych plikach do laboratorium antywirusowego Doctor Web.

Dr.Web na system Android 7.0 można pobrać z oficjalnej strony Doctor Web lub sklepu Google Play. Aplikacja należy do jednych z droższych, gdyż wyceniono ja na *258 zł. * Licencja wydawana jest na czas nieokreślony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)