Zaawansowany zegarek dla biegaczy Timex Run Trainer 2.0

Zaawansowany zegarek dla biegaczy Timex Run Trainer 2.0

Zaawansowany zegarek dla biegaczy Timex Run Trainer 2.0
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.06.2013 10:28, aktualizacja: 06.06.2013 12:06

Zegarek Timex Run Trainer 2.0. to zaawansowany asystent przeznaczony dla biegaczy. Wbudowany moduł GPS w technologii SiRFstarIV pozwala śledzić i rejestrować dystans, prędkość i tempo w czasie rzeczywistym. Sześć timerów interwałowych z dedykowanymi i programowalnymi przedziałami tętna, to sposób na personalizację założeń treningowych i aktywność w bezpiecznej dla organizmu, tlenowej strefie. Pas HRM korzysta z cyfrowej transmisji danych przy pomiarze pracy serca, pozwalającej unikać zakłóceń w trakcie grupowych startów np. podczas maratonu.

Zegarek wyposażono w przejrzysty ekran z dwoma lub trzema liniami wyświetlania. Istnieje także możliwość zmiany sposobu i liczby wyświetlanych informacji. Ekran zegarka można dostosować do własnych preferencji w zakresie proporcji kolorystycznych, wybierając czarne cyfry na białym tle lub odwrotnie.

Run Trainer 2.0. posiada alarmy hydracyjne, pomagające w optymalnym nawodnieniu organizmu podczas wysiłku. Funkcja ”pace” pozwala utrzymać zawodnika w pożądanym tempie treningu – przy pomocy sygnału dźwiękowego informuje o konieczności zwolnienia bądź wzmożenia aktywności. Model posiada także funkcję Hands-free Chronograph czyli możliwość automatycznego zapisywania międzyczasów w oparciu o odległość lub czas oraz pamięć 15 treningów.

Timex Ironman Run Trainer współpracuje się z komputerem umożliwiając przegląd i planowanie tras oraz treningów z wykorzystaniem platformy TrainingPeaks oraz Endomondo, a wszystkie ustawienia dostępne są z poziomu klawiatury. Akumulator ma zapewnić do 8 godzin pracy przy włączonym trybie GPS oraz monitorem pracy serca. Zegarek jest wodoszczelny w klasie 50M. Zegarek jest również kompatybilny z czujnikiem kadencji Foot Pod.

Cena: 1199 PLN z pasem HRM

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)