Z tą przeglądarką zapomnij o filmach na YouTube

Z tą przeglądarką zapomnij o filmach na YouTube

02.04.2013 11:13, aktual.: 03.04.2013 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli korzystasz z przeglądarki Internet Explorer 8 w systemie Windows XP albo Internet Explorer 10 w Windows 7, możesz mieć problem z oglądaniem filmów na YouTube

W marcu 201. roku YouTube przestało wspierać przeglądarkę IE6, zaś w sierpniu 2011 przyszedł czas na zakończenie obsługi IE7, Firefoksa 3.5 i Safari 3. Komunikat o nie wspieraniu IE8 może sugerować, że teraz pora na tę przeglądarkę. To jednak może nie być takie proste. Choć to Windows 7 jest już od jakiegoś czasu najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie (44,73 proc. użytkowników systemu Windows), wciąż ogromna rzesza ludzi korzysta z Windows XP (37,73 proc. użytkowników systemu Windows), a najnowszą wersją Internet Explorera wspieraną przez ten system jest właśnie IE8.

Z drugiej strony, wskazywanie również najnowszej wersji Internet Explorera, jako przestarzałej sugeruje, że mamy raczej do czynienia z błędem mechanizmów YouTube niż rzeczywistą zapowiedzią końca wsparcia dla IE8. Jeśli należycie do pechowców, którzy zobaczyli komunikat o przestarzałej przeglądarce, spróbujcie wejść bezpośrednio na stronę główną YouTube albo kliknijcie niebieski przycisk "Nie, dziękuję." - powinno pomóc.

Źródło: The Next Web

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (116)