Z Nawigacją Orange ominiesz korki

Z Nawigacją Orange ominiesz korki

Z Nawigacją Orange ominiesz korki
01.04.2010 11:39, aktualizacja: 01.04.2010 16:15

Od dziś Nawigacja Orange jest dostępna w nowej wersji, która uwzględnia aktualną sytuację na drogach i pozwala ominąć korki. Dzięki temu kierowcy dotrą do celu o wiele szybciej oszczędzając czas i paliwo.

Nowa wersja nawigacji GPS w telefonach komórkowych Orange została wzbogacona o rozwiązanie Community Traffic Online. System na bieżąco analizuje dane o prędkości poruszania się pojazdów korzystających z usługi. Na podstawie zebranych informacji określa czasy przejazdu i lokalizuje miejsca, w których powstają korki lub spowolnienia ruchu.

System bierze pod uwagę także różnice w czasach jazdy na poszczególnych pasach ruchu w pobliżu skrzyżowań. Jeżeli np. średni czas oczekiwania na skręt w lewo jest wyraźnie dłuższy niż czas jazdy w innych kierunkach, system uwzględnia to w planowaniu trasy i szacowaniu czasu dojazdu.

Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych i firm korzystających z ofert abonamentowych Orange. Do wyboru jest kilka wariantów użytkowania usługi:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Orange)

Użytkownicy, którzy po raz pierwszy aktywują usługę w opcji abonamentowej, przez pierwszy miesiąc mogą testować ją za darmo.

Więcej informacji: www.orange.pl/nawigacja

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)