Z ekspresem Incanto One Touch Milk Carafe przygotujesz perfekcyjną kawę

Z ekspresem Incanto One Touch Milk Carafe przygotujesz perfekcyjną kawę17.06.2015 14:34
Z ekspresem Incanto One Touch Milk Carafe przygotujesz perfekcyjną kawę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Miłośnicy kawy coraz chętniej chcą się delektować ulubionym napojem w zaciszu własnego domu. Ekspres ma być nie tylko urządzeniem do przygotowywania kawy, ale również stanowić dopełnienie stylowego wnętrza.

Incanto One Touch Milk Carafe to prosty w obsłudze i wypełniony opatentowanymi innowacjami ekspres pozwalający rozkoszować się szeroką gamą rodzajów kawy, przygotowanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Na wyszukane wzornictwo ekspresu składa się charakterystyczna obudowa ze stali szlachetnej połączona z eleganckimi metalowymi detalami. Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco zapewnia doskonały aromat dzięki opatentowanemu młynkowi, wykonanemu w całości z materiałów ceramicznych, który wydobywa maksimum smaku i zapewnia długotrwałe i jednolite działanie. Moc kawy można ponadto dostosować do własnych upodobań, wybierając spośród pięciu ustawień mielenia - od najdrobniejszego po najgrubsze - co pozwala uzyskać kawę mocniejszą lub łagodniejszą w smaku.

Sprytna konstrukcja ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco pozwala przygotować cały wachlarz spersonalizowanych napojów –. od espresso przez cappuccino po latte macchiato – w idealnej temperaturze. Dzięki innowacyjnemu, dwukomorowemu dzbankowi na mleko, wytwarza aksamitną piankę, która ostrożnie wlana do filiżanki zachwyci każdego amatora cappuccino.

288763661370341523
© (fot. Materiały prasowe)

Sprytna i łatwa w użyciu funkcja Memo zapamiętuje indywidualne ustawienia dotyczące proporcji każdego z zapisanych napojów. Moc i temperaturę kawy można spersonalizować stosownie do własnych preferencji przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza, a moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie.

Dzięki ekspresowi Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco nie musimy martwić się usuwaniem kamienia. Wiadomo, że regularne usuwanie kamienia wydłuża czas użytkowania ekspresu i poprawia smak kawy, jednak jest to czynność wyjątkowo czasochłonna. Dlatego też ekspres do kawy został wyposażony w filtr AquaClean, który minimalizuje odkładanie się kamienia i jeszcze bardziej oczyszcza wodę trafiającą do ekspresu. Ten innowacyjny filtr łatwo, jednym ruchem instaluje się w pojemniku na wodę. Usprawnia on proces filtrowania dzięki dwóm rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra, który wychwytuje cząsteczki pyłu. Ponadto, opatentowana trasa przepływu zapewniająca dokładniejsze oczyszczanie wody przekłada się na autentyczny smak kawy i poprawia jakość przygotowywanego napoju.

Filtr AquaClean jest kolejnym przykładem wagi, jaką marka Saeco przykłada do zaawansowanych technologii oraz jej determinacji w doskonaleniu absolutnie każdego aspektu w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Regularne wymienianie filtra oznacza, że można będzie przygotować 500. filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia.
Ekspres Incanto One Touch Milk Carafe HD8917/0. marki Saeco będzie dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 3139 pln.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)