Xiaomi szykuje się do wejścia na rynek VR?

Xiaomi szykuje się do wejścia na rynek VR?01.08.2016 18:27
Xiaomi szykuje się do wejścia na rynek VR?
Źródło zdjęć: © Jon Russell/CC BY-SA 2.0

Jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów telefonów, firma Xiaomi, najprawdopodobniej wkrótce pokaże nam swoje pierwsze gogle do wirtualnej rzeczywistości.

Xiaomi jest znany przede wszystkim z uwagi na swój prężnie rozwijający się dział telefonów komórkowych. Firma ta jednak produkuje wiele innych rzeczy, w tym AGD, choć nie oferuje ich na razie poza granicami Chin. Wygląda jednak na to, że lada moment zaskoczy nas goglami do wirtualnej rzeczywistości. Choć "zaskoczy" nie jest najszczęśliwiej dobranym słowem, bowiem Xiaomi publikuje w sieciach społecznościowych różne wskazówki potwierdzające te doniesienia.

O samych goglach na razie nie wiemy nic. Spodziewamy się jednak, że tak jak w przypadku innych produktów Xiaomi, będą one dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Firma sugeruje też, że zajmie się dostarczaniem treści VR na omawiane gogle. Czy okaże się to prawdą? I czy będzie je można kupić na terenie Europy? Nie możemy się doczekać ostatecznego potwierdzenia tych informacji!

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Modder zawstydził Nintendo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)