Xiaomi - nowy dystrybutor w Polsce zaczyna przedsprzedaż

Xiaomi - nowy dystrybutor w Polsce zaczyna przedsprzedaż

Xiaomi - nowy dystrybutor w Polsce zaczyna przedsprzedaż
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.08.2019 14:08

Xiaomi to marka, po której produkty Polacy sięgają coraz częściej. Z tego powodu chiński producent postanowił rozszerzyć działania na terenie naszego kraju. Nowy dystrybutor w Polsce startuje z przedsprzedażą.

Xiaomi na polskim rynku zadebiutowało we wrześniu 2016 roku. Od tamtego czasu firma wprowadziła do sprzedaży wiele produktów, a Polacy coraz chętniej zaczęli sięgać po sprzęt chińskiego producenta, który w efekcie postanowił zwiększyć swój zasięg na krajowym rynku.

Xiaomi z nowym dystrybutorem w Polsce

Do tej pory, produkty Xiaomi oferowały w Polsce dwie firmy: ABC Data oraz Ingram. Producent z Chin postanowił jednak poszerzyć swoją działalność na terenie naszego kraju, nawiązując współpracę z trzecim dystrybutorem - JBTS z Wrocławia. Dzięki temu, klienci z Polski uzyskają jeszcze lepszy dostęp do produktów Xiaomi, niż kiedykolwiek wcześniej.

To właśnie firma JBTS, jako pierwsza wprowadziła na krajowy rynek sprzęt Xiaomi. Była to sportowa kamera YI Action, i chociaż nie jest już produkowana, to stanowiła poważną konkurencję dla popularnej GoPro. JBTS słynie z dystrybucji kamer sportowych, które charakteryzują się zarówno dobrą jakością, jak i przystępną ceną.

Nowy dystrybutor Xiaomi w Polsce startuje z przedsprzedażą

JBTS rozpoczęło przedsprzedaż pierwszych urządzeń w oficjalnym sklepie internetowym. Pierwszymi produktami, których wysyłka rozpocznie się już 16 sierpnia, są pojazd elektryczny Xiaomi Ninebot S oraz hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 Pro.

O założeniach nowej ustawy o poruszaniu się hulajnóg elektrycznych po mieście możne przeczytać tutaj.

Ci, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają voucher 100 zł do wykorzystania na przyszłe zakupy w sklepie Xiaomi365.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)