Xiaomi Mi Band 4 z kolorowym wyświetlaczem. Duże zmiany w nowych opaskach Xiaomi

Xiaomi Mi Band 4 z kolorowym wyświetlaczem. Duże zmiany w nowych opaskach Xiaomi

Xiaomi Mi Band 4 z kolorowym wyświetlaczem. Duże zmiany w nowych opaskach Xiaomi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.05.2019 11:48

Premiera Xiaomi Mi Band 4 już niedługo, więc wciąż docierają do nas kolejne przecieki na temat nowości, jakie zostały wprowadzone do nowej smart-opaski chińskiego producenta. Jedną z nich jest kolorowy wyświetlacz. Jakie jeszcze nowości zobaczymy w Mi Band 4?

Xiaomi Mi Band 4 pojawi się już niedługo w sprzedaży, o czym świadczy coraz większa ilość informacja, jaka pojawia się na jej temat. Wiemy, że opaska otrzymała certyfikat NCC i Bluetooth SIG - będzie więc wersja obsługująca NFC oraz Bluetooth 5.0. Z wyglądu opaska raczej nie będzie się bardzo różnić od poprzedniczki, ale za to wprowadzone zostaną inne nowości.

Xiaomi Mi Band 4 - co nowego?

Pierwszą nowością jaką najprawdopodobniej zobaczymy w Mi Band 4 będzie kolorowy wyświetlacz, co może przede wszystkim poprawić czytelność w pełnym słońcu. Z powodu kolorowego wyświetlacza fit band został również wyposażony w w większą baterię w stosunku do poprzednich modeli. W nowym modelu będzie to 135 mAh. Kolejną już wspomnianą przez nas nowością jest obsługa Bluetooth 5.0, czyli najnowszego bezprzewodowego standardu co pozwoli na bezproblemową obsługę chociażby NCF.

Obraz
© Materiały prasowe

Niestetynie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, kiedy opaska ma być na rynku, ani ile będzie kosztować. Prawdopodobnie cena będzie wyższa od poprzedniego modelu z powodu kolorowego wyświetlacza. Szacuje się, że opaska Xiaomi Mi Band 4 może kosztować 300 juanów (ok. 170 złotych), ale brak jest oficjalnej informacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)