Wyjątkowy odkurzacz ozdobiony kryształami Swarovskiego

Wyjątkowy odkurzacz ozdobiony kryształami Swarovskiego
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

02.11.2015 14:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Electrolux z okazji 10-letniej obecności na rynku odkurzacza Ergorapido, postanowił wypuścić jego limitowaną edycję. Egzemplarze z niej pochodzące są szczególne, ponieważ każdy z nich ozdobiono ponad 20 000 kryształami Swarovskiego.

Odkurzacz Ergorapido, dzięki eleganckiemu i kompaktowemu wyglądowi, nie musi być przechowywany w zamknięciu czy poza zasięgiem wzroku. Jego przemyślany design i eleganckie wzornictwo sprawiają, że może stanowić element wystroju, będąc w razie konieczności zawsze pod ręką. Chcąc nadać odkurzaczowi niepowtarzalny charakter, Electrolux wybrał kryształy Swarovskiego i stworzył modny okaz pasujący do najbardziej stylowych aranżacji domowych przestrzeni.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Limitowana edycja została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących funkcjonalność oraz elegancję. Sam Christian Dior docenił wyjątkowość kryształów Swarovskiego i jako pierwszy z wielu projektantów mody wykorzystywał je, by kreować swoje najbardziej znane i zachwycające projekty.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Ergorapido pozwala utrzymać krystaliczną czystość w domu, dzięki swojej konstrukcji 2w1. Wyposażenie w odłączaną jednostkę ręczną zapewnia swobodę sprzątania. Możemy zarówno czyścić podłogę, jak i meble. Najnowsza generacja Ergorapido wyróżnia się baterią Lithium TurboPower, dzięki której zwiększyła się moc ssania, wydłużoną żywotnością baterii i czasem pracy oraz o 42 proc. mniejszą wagą. Natomiast obracająca się o 180 stopni główna końcówka ssąca ułatwia manewrowanie w trudnodostępnych miejscach oraz omijanie przeszkód.

Ergorapido z kryształami Swarovskiego jest doskonałym elementem domowych uroczystości, szczególnie w świątecznym i noworocznym okresie. Ze względu na swój design, dopracowane, mieniące się detale, może być z dumą prezentowany przybyłym gościom.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Limitowana edycja 1. tys. odkurzaczy Ergorapido z kryształami Swarovskiego będzie dostępna w sklepach w drugiej połowie października. Cena tego wyjątkowego odkurzacza wyniesie 1199 złotych.
_ Źródło: Electrolux _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)