Wyjątkowe telewizory Samsung z serii White Edition

Wyjątkowe telewizory Samsung z serii White Edition

Wyjątkowe telewizory Samsung z serii White Edition
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.05.2015 12:26

Urządzenia firmy Samsung charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również eleganckim designem. Samsung zaprezentował nową serię telewizorów White Edition. Najważniejszą cechą charakterystyczną jest śnieżnobiała rama.

Samsung White Edition to unikalne wzornictwo, stanowiące idealne uzupełnienie dla pięknego wnętrza. Do wyjątkowej serii zalicza się model iJU6510. który został wyposażony w zakrzywiony ekran dzięki zastosowanej technologii optymalizacji. Micro Dimming Pro odpowiada za poprawę kontrastu, barw i odwzorowanie detali, a PurColor pozwala na dokładniejsze odwzorowanie kolorów.
Samsung JU651. wyświetla obraz w najwyższym standardzie Ultra High Definition. Posiada także algorytm skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, dzięki czemu materiały o niższej rozdzielczości zyskają na jakości. Model JU6510 dostępny jest w rozmiarach 40, 48 i 55 cali.
Telewizor Samsung J551. to z kolei model odpowiedni dla osób przywiązanych do płaskich ekranów. Wyświetlimy na nim obraz o rozdzielczości Full HD. Dostępny jest w rozmiarach 40 i 48 cali.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Oba modele napędzane są wydajnym czterordzeniowym procesorem. Urządzenia działają w oparciu o nowy system operacyjny TIZEN. Jego funkcjonalność gwarantuje bardziej płynną i intuicyjną obsługę telewizora, także podczas korzystania z nowej platformy SmartHub. Firma Samsung w nowych telewizorach zastosowała karty sieciowe z funkcją WiFi Direct, za pośrednictwem której łatwo połączymy telewizor z innymi urządzeniami, takimi jak smartfon czy tablet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)