Wygodnie i bez korków. Hulajnogi elektryczne za mniej niż tysiąc złotych

Wygodnie i bez korków. Hulajnogi elektryczne za mniej niż tysiąc złotych

Hulajnoga elektryczna pozwoli ci szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce
Hulajnoga elektryczna pozwoli ci szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce
Źródło zdjęć: © Unsplash.com | Let's Kick
25.06.2021 16:44

Popularność elektrycznych pojazdów wzrasta z roku na rok, szczególnie w okresie letnim i w większych miastach. Nowoczesne urządzenia są w stanie pracować dłużej, a ich cena spada. Na promocjach możesz wypatrzyć najbardziej obiecujące sztuki.

Do niedawna hulajnoga kojarzyła się z typowo dziecięcą zabawką. Obecnie korzystają z nich osoby w każdej grupie wiekowej. Są szybkie i zwinne, a do tego niezwykle lekkie. Możesz złożyć ją i zabrać ze sobą do autobusu lub pociągu, a w razie potrzeby rozłożyć, by poruszać się szybciej niż piechotą. Wiele marek ma w swojej ofercie hulajnogi, które zaskakują wytrzymałą baterią i sporą osiągalną prędkością. Zamiast męczyć się w przegrzanym autobusie, wybierz hulajnogę elektryczną. Z nią ominiesz wszystkie korki.

Mogłoby się wydawać, że w cenie tysiąca złotych nie znajdziemy modelu, który spełniłby wygórowane wymagania. Tymczasem bez problemu znajdziemy sprzęt oferujący silnik o mocy 250 W, który pozwoli rozwinąć maksymalną prędkość 25 km/h i ma zasięg 15 km przy jednorazowym naładowaniu. Dzięki przedniej amortyzacji jazda po wyboistym chodniku nie sprawia większych trudności, a lekka, składana konstrukcja sprawi, że po dojechaniu do pracy możesz wsunąć ją pod biurko tak, by nie zajmowała dużo miejsca.

Kup teraz i nie żałuj

Hulajnoga pomoże ci w płynnym przedostawaniu się z miejsca na miejsce. Po jednym ruchu stopą uruchamia się silnik, który pozwoli na rozpędzenie się do odpowiedniej prędkości. Kółka o sporej szerokości wpływają na komfort jazdy i stabilność, wystarczy kilka minut, by złapać wyczucie. Sprzęt wyposażony w łożyska dobrej klasy da ci gwarancję płynnej i bezproblemowej jazdy. Czas ładowania wynosi mniej więcej 2,5 godziny, nawet gdy się rozładuje, szybko będziesz gotów do dalszej jazdy.

Dziecko będzie zachwycone

Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka w nagrodę za dobre oceny na świadectwie? Hulajnoga będzie strzałem w dziesiątkę. Modele przeznaczone dla młodszych użytkowników nie kosztują tak wiele, jak hulajnogi dla dorosłych, a dodatkowo pozwolą rozwinąć bezpieczną prędkość. Mniejszy rozmiar kółek i niższy kierownik sprawią, że jazda będzie o wiele wygodniejsza. Hulajnoga dla dziecka to połączenie świetnej zabawy i praktycznego zastosowania.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)