"Wszędzie w Unii" - tańszy roaming w Plusie

"Wszędzie w Unii" - tańszy roaming w Plusie16.04.2013 10:13
"Wszędzie w Unii" - tańszy roaming w Plusie
Źródło zdjęć: © Sebastien Bertrand / CC

Plus wprowadza promocję "Wszędzie w Unii", dzięki której podróżujący do krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu otrzymają nowe, proste stawki za połączenia i SMSy. Od 17 kwietnia będą mogli z niej korzystać wszyscy klienci sieci Plus.

"Wszędzie w Unni" to 3. groszy brutto za minutę połączenia oraz za SMSa wysłanego w roamingu w krajach UE oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.

W przypadku klientów Plus Abonament i Plus Firma usługę należy aktywować wysyłając wiadomość SMS o treści AKT UE3. pod numer 2601 lub za pomocą Plus Online. Będzie ona aktywna przez 30 dni, a jednorazowa opłata wyniesie 24 zł brutto.

W przypadku klientów Mix i prepaid usługę będzie można aktywować na 2 lub 1. dni. Opłatana wynosi odpowiednio 5 lub 9 zł.

Usługa działa „Wszędzie w Unii”, co oznacza, że będąc na przykład w Wielkiej Brytanii i dzwoniąc zarówno do Polski, jak i na numer komórkowy w Holandii, zapłacimy 3. groszy za minutę połączenia. Tyle samo zapłacimy też za minutę odebranego połączenia z dowolnego kraju świata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)