ycipk-1v56gu

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Legnickiej. Mężczyzna jechał hulajnogą

We Wrocławiu doszło do tragicznego wypadku z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Tuż przed godziną 10 na wysokości ul. Niedźwiedziej i Legnickiej, młody mężczyzna jadący hulajnogą zderzył się z samochodem. Niestety, poniósł śmierć na miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Śmiertelny wypadek hulajnogi na Legnickiej
Wrocław. Śmiertelny wypadek hulajnogi na Legnickiej (iStock.com, Fot: Jittawit Tachakanjanapong)
ycipk-1v56gu

Wypadek z udziałem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Do tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 10 niedaleko przejścia dla pieszych przy ul. Legnickiej. Kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił 25-letniego mężczyznę.

Jak informuje "Gazeta Wrocławska" świadkowie wydarzenia stwierdzili, że użytkownik hulajnogi elektrycznej wjechał na ulicę przy czerwonym świetle. Kierowca Subaru jechał ze zbyt dużą prędkością, aby młody mężczyzna miał szansę przeżyć. Siła zderzenia była tak duża, że elementy hulajnogi porozrzucane zostały w promieniu kilkudziesięciu metrów.

ycipk-1v56gu

Na miejscu pracuje policja, która bada okoliczności zdarzenia. Służby nie zdradzają na razie płci, ani wieku kierowcy. Wiadomo, że osoba prowadząca auto została już przebadana alkomatem i była trzeźwa. Oficer prasowy wrocławskiej policji asp. szt. Łukasz Dutkowiak poinformował, że czwartkowe zdarzenie jest pierwszym śmiertelnym wypadkiem z udziałem hulajnogi na terenie województwa.

W rejonie miejsca, w którym doszło do tragedia tworzą się korki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do godz. 14:00.

Czytaj także: Nie wiesz, kto zawinił? Wideorejestrator pokaże wszystko

ycipk-1v56gu
Polub WP Tech
ycipk-1v56gu
ycipk-1v56gu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v56gu