Wrocław: doładuj telefon jadąc autobusem

Wrocław: doładuj telefon jadąc autobusem
Źródło zdjęć: © SXC.hu

04.11.2011 14:40, aktual.: 04.11.2011 15:21

W autobusach i tramwajach we Wrocławiu można już doładować telefony komórkowe typu pre-paid sieci Plus, T-Mobile, Orange, Play i Telegrosik.

Mennica Polska jako operator systemu Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD dodała kolejną funkcję do automatów biletowych, które zostały zainstalowane w pojazdach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Korzystając z 800 automatów biletowych w autobusach i tramwajach pasażerowie mogą już doładować swoje telefony komórkowe działające w systemie pre-paid. Automaty sprzedają wszystkie typy doładowań dostępne w sieciach Plus, T-Mobile, Orange, Play i Telegrosik.

Wystarczy wybrać na ekranie dotykowym biletomatu menu pole DOŁADUJ TELEFON, zapłacić za doładowanie a automat wydrukuje pokwitowanie wraz z numerem doładowania, który należy wpisać do swojego telefonu.

Automaty mobilne w pojazdach MPK Wrocław akceptują jedynie płatności kartami płatniczymi. Mieszkańcy Wrocławia kupują w nich ok. 800 tys. biletów miesięcznie.

Wprowadzenie nowej funkcjonalności ma wpływ na nieuchronność zakupu biletu - czytamy w komunikacie. We Wrocławiu istnieje możliwość zakupienia biletu przez telefon komórkowy. Pasażer, który nie dysponuje na koncie pre-paid środków na zakup biletu, będzie mógł doładować swoje konto i kupić bilet przez telefon.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)