WP z nową funkcją dla użytkowników smartfonów. Newsy pojawią się w formie audio

WP z nową funkcją dla użytkowników smartfonów. Newsy pojawią się w formie audio31.05.2021 15:11
WP pozwoli Ci odsłuchać newsy na telefonie
WP pozwoli Ci odsłuchać newsy na telefonie
Źródło zdjęć: © Pixabay

Wirtualna Polska przygotowała nowość dla użytkowników urządzeń mobilnych. Funkcja "Audio newsy" pozwoli w dowolnym miejscu i czasie odsłuchać artykuły i pozostać na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i na świecie.

Nowe rozwiązanie w postaci "Audio newsów" to doskonała propozycja dla osób, które nie lubią spędzać czasu przed ekranem telefonu lub po prostu nie mają na to czasu. Sprawdzi się zarówno podczas prowadzenia auta, spaceru, sprzątania, ćwiczeń na siłowni, jak i w wielu innych sytuacjach.

Newsy w formie audio w WP

Możliwość odsłuchania newsów w formie audio pozwoli pozostawać na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami z kraju i ze świata. Za pomocą ikonki słuchawek, która pojawi się w dolnym menu widoku mobile na stronie głównej Wirtualnej Polski, będzie można otworzyć widget z listą 5 newsów. Po kliknięciu w jeden z nich nastąpi odtwarzanie. Kolejne materiały na liście odtworzą się automatycznie. Jeśli któryś z nich nie będzie dla nas interesujący, można go z łatwością pominąć. Pozwoli na to przypięty na dole odtwarzacz.

357382947155759183
Źródło zdjęć: © Materiały WP

Newsy są aktualizowane na bieżąco, a użytkownik "Audio newsów" informowany o opcji odświeżenia dostępnej listy. Co istotne, newsy można odtwarzać w tle. Oznacza to, że słuchanie najnowszych informacji nie wyklucza korzystania z różnych aplikacji czy wyłączenia ekranu smartfona. W przyszłości rozwiązanie zostanie wzbogacone o dodatkowe opcje.

Zobacz też: Jak przedłużyć życie smartfonu? [Część I - sprzęt]

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)