Wirtualny Dysk od Netii

Wirtualny Dysk od Netii
Źródło zdjęć: © netia

13.09.2010 09:08, aktual.: 13.09.2010 09:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirtualny Dysk od Netii to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania swoimi plikami, umożliwiające dzielenie się nimi ze znajomymi, a także pozwalające bezpiecznie przechowywać duże ilości danych.

Wirtualny Dysk to przestrzeń w Internecie, pozwalająca na przechowywanie danych i udostępnianie ich wybranym użytkownikom. Jest zarządzany przez Internet, daje więc łatwy dostęp do zapisanych danych z dowolnego miejsca, co ułatwia np. dzielenie się plikami ze znajomymi. Jest też łatwy w obsłudze, mogą z niego korzystać również mniej zaawansowani użytkownicy.

Dane umieszczane na Wirtualnym Dysku są szyfrowane. Nie mają do nich dostępu osoby nieupoważnione przez użytkownika usługi i - w wariancie z nieograniczoną pojemnością - można go bezpiecznie wykorzystywać do backupu danych. Zapisane pliki mogą być odzyskane w dowolnym momencie. Program automatycznie porządkuje zasoby dyskowe i prezentuje użytkownikowi pliki podzielone ze względu na typ, co pozwala szybko znaleźć potrzebne dokumenty.

Dla tych, którym wystarczy przestrzeń o pojemności 1 GB Netia przygotowała promocję - przez pierwszy miesiąc usługa jest dostępna za 1 grosz, potem kosztuje tylko 2 zł brutto miesięcznie.

W ramach obecnej promocji hipnotyzującej, usługa ta jest domyślnie włączana wszystkim nowym klientom. Jeśli ktoś potrzebuje wirtualnego dysku o nieograniczonej pojemności, może skorzystać z takiego wariantu w cenie 15 zł/miesiąc. Pomiędzy obiema wersjami usługi można płynnie przechodzić bez żadnych dodatkowych opłat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)