Wirtualne przymierzalnie 3D już działają w Polsce

Wirtualne przymierzalnie 3D już działają w Polsce

Wirtualne przymierzalnie 3D już działają w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.03.2013 14:11, aktualizacja: 19.03.2013 14:39

Od piątku 15 marca klienci Centrum Janki mogą testować wirtualne przymierzalnie – innowacyjną technologię opartą na systemie rozszerzonej rzeczywistości, która po raz pierwszy dostępna jest w Polsce.

Osoby korzystające z wirtualnych przymierzalni mogą w jednym miejscu zapoznać się i wirtualnie „przymierzyć”. blisko 1000 artykułów z wiosennych kolekcji wszystkich sklepów odzieżowych dostępnych w Centrum. Na specjalnych stanowiskach wyposażonych w 52-calowe ekrany oraz zaawansowane technologicznie kamery z czujnikami 3D rozpoznającym głębię przestrzeni sylwetka przymierzającego jest na bieżąco rejestrowana i analizowana. Następnie na obraz z kamery nakładane są zdjęcia wybranych elementów odzieży, które na ekranie dopasowują się do sylwetki i są animowane wraz z poruszaniem się przymierzającego.

Wirtualne przymierzalnie pozwalają na skomponowanie własnych zestawów ubrań oraz wydrukowanie listy zakupów. Osoby używające „magicznych luster”. mogą również podzielić się swoją stylizacją ze znajomymi wysyłając zdjęcie na wybrany adres mailowy lub publikując je na portalu facebook.com.

Osoby używające wirtualnych przymierzalni mogą również korzystać ze wskazówek stylizacyjnych Agnieszki Maciąg, które dostępne są w systemie jako oddzielna zakładka.

Wirtualne przymierzalnie będą dostępne w Centrum Janki do 3. marca następnie zaprezentowane będą jeszcze w czterech innych centrach handlowych: od 11 do 26 maja wirtualnie przymierzać będą klienci CH 3Stawy w Katowicach, od 1 do 15 czerwca – CH NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. A na jesieni podobne akcje planowane są w CH Platan w Zabrzu (14-29 września) oraz CH Pasaż Łódzki (5-20 października).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)