Windows Vista za 299 zł

Windows Vista za 299 zł

Windows Vista za 299 zł
09.10.2007 10:30, aktualizacja: 09.10.2007 10:46

Polski oddział Microsoftu zainicjował nową kampanię, której celem jest przekonanie użytkowników pirackich kopii Windows do "przesiadki" na legalny system. W ramach akcji "Legalny Windows" koncern zaoferował polskim użytkownikom możliwość kupienia podstawowej wersji systemu Windows Vista za 299 zł.

Microsoft uruchomił specjalny serwis internetowy - http://www.legalnywindows.pl - w którym przekonuje użytkowników o korzyściach wynikających z używania legalnego oprogramowania oraz tłumaczy, w jaki sposób piractwo przeszkadza w codziennym życiu ( ilustrują to m.in. filmy z cyklu... "Przygody pirata Wyczesława" ).

Windows Vista w wersji Home Basic kosztuje teraz 299 zł ( czyli o kilkadziesiąt zł mniej niż do niedawna ). Za 30 zł więcej można kupić wydanie Home Premium, zaś za ok. 600 zł - wydanie Ultimate ( ceny dotyczą wersji OEM i mogą się minimalnie różnić, w zależności od dystrybutora ). Przedstawiciele Microsoftu zastrzegają, że nie są to ceny promocyjne - to po prostu nowy cennik produktów koncernu na polskim rynku.

Koncern wykorzystuje również witrynę LegalnyWindows.pl - http://www.legalnywindows.pl do promowanie akcji Identyfikacji Produktu Microsoft - umożliwia ona użytkownikom, którzy nieświadomie kupili piracką kopię Windows, bezpłatne zamienienie jej na legalny system ( niezbędne jest do tego m.in. dostarczenie nośnika z piracką kopią oraz kopii dowodu zakupu - paragonu lub faktury ).

Szczegółowe informacje na temat akcji Legalny Windows oraz Identyfikacji Produktu Microsoft znaleźć można na stronie www.legalnywindows.pl - http://www.legalnywindows.pl.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)