Windows 7 już w torrentach

Windows 7 już w torrentach
Źródło zdjęć: © [k-o] | [k-o]

02.11.2008 13:01, aktual.: 03.11.2008 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczesna wersja testowa systemu operacyjnego Windows 7 krąży już w sieciach bezpośredniej wymiany plików. Microsoft pierwotnie udostępnił ją deweloperom w trakcie konferencji PDC.

Po wpisaniu w wyszukiwarki serwisów takich jak Mininova czy Pirate Bay hasła "Windows 7" otrzymujemy listę rezultatów, na której znajdziemy pliki .torrent z wersjami 32- i 64-bitowymi najnowszego systemu Microsoftu ( build 6801 ).

Część użytkowników komentujących poszczególne torrenty w wymienionych serwisach odradza pobieranie tego buildu i zaleca, aby... poczekać na build 6933. Warto bowiem wspomnieć, że wersja 6801 została przez producenta rozdana uczestnikom Professional Developers Conference - http://www.pcworld.pl/wydarzenia/717.html, ale pokazano też nowszy build 6933.

Pojawiały się też opinie użytkowników, którym udało się zainstalować build 6801 - niejaki _ renwda _ na forum Mininova pisze, że zainstalował OS na komputerze HP mini 2133. Jak informuje w dalszej części postu, w prawym dolnym rogu paska narzędzi widnieje informacja o testowym przeznaczeniu tego wydania, brak też możliwości instalacji jakiegokolwiek oprogramowania.

Wśród nowości, jakimi charakteryzować ma się najnowsza wersja Windows, znajdują się m.in.: funkcja "Libraries" ( ang. biblioteki ) - porządkuje dokumenty określonego typu w grupy; brak niektórych aplikacji, znanych z poprzednich wersji - w zamian użytkownik będzie mógł korzystać z modułów uruchamianych online; nowy sposób pracy z otwartymi oknami aplikacji; nowy pasek zadań ( więcej informacji - Windows 7: pierwsze oficjalne informacje i zrzuty ekranu - http://www.pcworld.pl/news/171217.html ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)