Windows 7 beta 1 do pobrania już 5 stycznia?

Windows 7 beta 1 do pobrania już 5 stycznia?

22.12.2008 13:30, aktual.: 22.12.2008 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza beta Windows 7, następcy Visty zostanie oddana w ręce uczestników konferencji MSDN Developers Conference już 17 stycznia 2009 roku. Wszyscy jednak zastanawiają się kiedy Microsoft udostępni publicznie pierwszy testowy build nowych okienek. Według nowych informacji może to stać się już za dwa tygodnie - 5 stycznia.

Dostęp do wersji testowych Windows 7 mają obecnie jedynie partnerzy Microsoftu uczestniczący w programie TAP (Technical Adoption Program). Kopie systemu otrzymali także uczestnicy konferencji PDC (Professional Developers Conference) 2008 oraz WinHEC. W zeszłym tygodniu natomiast Microsoft rozesłał pierwsze zaproszenia do programu beta wybranym testerom. Oni jednak dostępu do wersji Windows 7 beta 1 nadal nie mają.

Przypuszcza się, że Microsoft udostępni Windows 7 beta 1 wszystkim zainteresowanym już 5 stycznia 2009 roku, w ramach programu CPP (Customer Preview Program). Skąd te przypuszczenia? Nowa beta jest częścią pakietu aktualizacji subskrypcji Microsoft Action Pack, która ma zostać udostępniona właśnie tego dnia. Czy tak się stanie? Dowiemy się już za dwa tygodnie. Niektóre źródła podają, że może mieć to miejsce tydzień później, podczas trwania targów CES 2009.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)