Windows 10 Anniversary Update - znamy datę wielkiej premiery!

Windows 10 Anniversary Update - znamy datę wielkiej premiery!

Windows 10 Anniversary Update - znamy datę wielkiej premiery!
Źródło zdjęć: © Twitter / Microsoft
29.06.2016 12:01, aktualizacja: 29.06.2016 14:08

Zapowiedziana na konferencji Build 2016 aktualizacja dla Windows 10 miała się pojawić ?mniej więcej? w rok po premierze Windows 10. Teraz poznaliśmy dokładnie dzień, w którym nasze urządzenia z systemem Microsoftu zostaną ?ulepszone?.

Microsoft do tej pory nie dzielił się informacjami na temat planowanej daty premiery Windows 10 Anniversary Update, czyli wielkiej aktualizacji dla wszystkich wersji tego systemu na wszystkich rodzajach urządzeń pracujących pod jego kontrolą.

Tymczasem na witrynie Microsoftu pojawiła się informacja o premierze aktualizacji, która ma się odbyć drugiego sierpnia. Wpis szybko usunięto, ale zrzuty ekranowe pozostały w sieci.

Nie jest też jasne, czy owa data premiery faktycznie dotyczyła wszystkich wersji systemu Windows 10, czy tylko tej na komputery PC i duże tablety. Do tej pory urządzenia IoT, telefony, małe tablety i konsole do gier otrzymywały aktualizacje systemu Windows 10 w podobnych, ale ciut rozbieżnych od siebie terminach. Wiele jednak wskazuje na to, że to właśnie 2 sierpnia dostaniemy Anniversary Update.

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: To już koniec strony torrenty.org

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)