Większości podoba się Windows 10. A wam?

Większości podoba się Windows 10. A wam?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.08.2015 11:10, aktual.: 24.08.2015 08:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy tygodnie po premierze Windows 10 firma Brandwatch postanowiła przeanalizować media społecznościowe w kontekście najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu. Werdykt internautów to pozytywna ocena, choć nie każdy jest zachwycony.

Brandwatch, jak twierdzi, po przeanalizowaniu siedmiu tysięcy autorów piszących online i/lub dla mediów społecznościowych stworzył grupę fokusową, by sprawdzić jak wiele osób pokochało Windows 10. Jak się okazuje, miłość rozkwita.

Przeanalizowano około siedmiu tysięcy reakcji na mediach społecznościowych i podobnych usługach z 1,2 miliona wzmianek o Windows 10. Tuż po premierze, 92 proc. reakcji było pozytywnych, a 8 proc. negatywnych. Z czasem jednak niezadowolonych było coraz więcej, kończąc na relacji 80 proc. pozytywów do 20 proc. negatywów.

Szczególnie użytkownikom podoba się niedostępna w Polsce Cortana - osobista asystentka Microsoftu, ułatwiająca pracę z systemem i wykonująca polecenia użytkownika - zaś najmniejszym uznaniem cieszą się nowe Menu Start i przeglądarka Edge.

A jak wygląda wasza przygoda z Windowsem 10?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Tajemnicze aktualizacje Windowsa 10

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)