Whirlpool Ambient Colours - nowe kolory kuchennej kolekcji

Whirlpool Ambient Colours - nowe kolory kuchennej kolekcji

Whirlpool Ambient Colours - nowe kolory kuchennej kolekcji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.07.2013 13:51

Ambient to linia urządzeń kuchennych do zabudowy marki Whirlpool. Charakteryzuje się minimalistyczną wzornictwem, przeznaczonym do nowoczesnych wnętrz.

Whirlpool rozbudowuje tę linię o nowe zestawy kolorystyczne - czarny i beżowy. Urządzenia zostały wykończone szklanym frontem. Do kolorowych zestawów Ambient Colours należą piekarniki (AKZM 78. S -wersja beżowa i AKZM 784 NB -wersja czarna), kuchenki mikrofalowe (AMW 735 S- wersja beżowa i AMW 735 NB- wersja czarna) i płyty grzewcze (np. indukcyjne ACM 808 BA/S i gazowe: AKT 486 S lub AKT 486 NB).

Urządzenia do siebie pasują, dzięki czemu można je łączyć w zestawy. Piekarnik i kuchenka mikrofalowa mogą być zabudowane w kolumnie.

Piekarniki do zabudowy Ambient Colours to urządzenia w klasie energetycznej A-10. i pojemności 73 l. Zostały one wyposażone w 12 funkcji, tekstowe wyświetlacze, katalityczne systemy samoczyszczące oraz prowadnice teleskopowe. Dzięki technologii Cook3 dają możliwość gotowania różnych potraw na 3 poziomach jednocześnie bez przenikania się zapachów.

Uzupełnieniem piekarników są kuchenki mikrofalowe i płyty, zarówno indukcyjne jak i gazowe typu "gaz na szkle". Każdy model dostępny jest w odpowiedniej wersji kolorystycznej.

Linia wzornicza AMBIENT w kolorze beżowym:
Piekarnik AKZM 784 S - cena 1699 zł
Kuchenka mikrofalowa AMW 735 S - cena 1699 zł

Linia wzornicza AMBIENT w kolorze czarnym:
Piekarnik AKZM 784 NB - cena 1699 zł
Kuchenka mikrofalowa AMW 735 NB - cena 1699 zł

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)