Whirlpool 6‑ty Zmysł Kolory - nowe modele pralek do kolorowych ubrań

Whirlpool 6-ty Zmysł Kolory - nowe modele pralek do kolorowych ubrań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.05.2013 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Whirlpool stworzył gamę pralek ładowanych od frontu z technologią 6-ty Zmysł Kolory i pojemnością bębna 6 i 7 kg.

Technologia 6-ty Zmysł Kolory wykorzystana w pralkach Whirlpool to połączenie technologii 6-ty Zmysł, Wave Motion oraz funkcji Kolorowe 15°. Oferuje przy tym możliwość prania prania nawet w bardzo niskich temperaturach. Producent zapewnia, że technologia 6-ty Zmysł Kolory wraz z funkcją Kolorowe 15º. zapewnia taką samą skuteczność prania w temperaturze 15ºC, jak przy 40ºC.

Wave Motion to technologia, która dzięki asymetrycznym ruchom bębna ma sprawiać, że włókna tkanin będą dokładniej rozprowadzone i będą efektywniej wchłaniać środek piorący. Nowe pralki Whirlpool osiągnęły najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zużywa ona nawet do 3. procent energii mniej niż zwykła pralka klasy A.

Funkcja Cycle End pozwoli na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się o ustalonym czasie. Wystarczy, że poda się informację za ile godzin pranie ma być gotowe.

Do gamy nowych pralek należą urządzenia: AWO/C 61003P, AWO/C 61203P, AWO/C 61403P, AWO/C 71003. i AWO/C 71203P. Wszystkie powyższe modele oferują aż 6 kg pojemności i prędkość obrotową od 1200 do 1000 obr/min.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)