Wasze ekrany dotykowe zakochają się w tym niewielkim robocie

Wasze ekrany dotykowe zakochają się w tym niewielkim robocie07.02.2013 13:34
Wasze ekrany dotykowe zakochają się w tym niewielkim robocie
Źródło zdjęć: © Giznet.pl

Auto Mee S - tak japoński producent sprzętu elektronicznego nazwał swoje najnowsze urządzenie. Przypominający swoim wyglądem oraz działaniem Roombę robot służy do czyszczenia ekranów dotykowych z odcisków palców i polerowania ich na glanc. Wystarczy umieścić go na zabrudzonej powierzchni tabletu lub smartfona, a Auto Mee S zajmie się resztą.

Pożeracz kurzu i tłustych śladów został wyposażony w trzy kółka umożliwiające przemieszczanie się po ekranie (lub innej zabrudzonej powierzchni, na przykład szklanym stole) oraz dwie obracające się wokół własnej osi szczotki. Nie trzeba się obawiać, że Auto Mee S postanowi w którymś momencie nam nawiać –. producent urządzenia, firma Takara TOMY Company, wyposażyła je w czujniki uniemożliwiające robocikowi zjechanie poza obszar smartfona lub tabletu.

Wyczyszczenie smartfona trwa 4 minuty, tabletu –. dwa razy tyle. Auto Mee S pojawi się w sprzedaży pod koniec marca i będzie dostępne w czterech kolorach. Zapłacimy za nie około 50 złotych (bez kosztów przesyłki).

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)