Warszawska konferencja Farewell Analog

Warszawska konferencja Farewell Analog

Warszawska konferencja Farewell Analog
25.02.2011 15:24

31 marca 2011 w warszawskim Centrum Nauki Kopernik przedstawiciele i specjaliści świata mediów, agencji kreatywnych i branży teleinformatycznej wezmą udział w konferencji Microsoft Farewell Analog, podczas której zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie wspierające rozwój nowych usług cyfrowych

Konfrontacje pomiędzy przyszłościową „cyfrą”. a sędziwym „analogiem” będą toczyć się zarówno w Centrum Nauki Kopernik jak i w mediach społecznościowych, na Facebooku. W każdym z tych miejsc uczestnicy będą mieli okazję poznać pomysły, technologie i praktyczne rozwiązania Microsoft, które pozwalają na digitalizację danych oraz szybkie przesyłanie i przetwarzanie multimediów przez użytkowników.

Obraz

Technologie i rozwiązania skupione wokół internetowej Platformy TV, nowości, które przynosi przeglądarka Internet Explorer 9. czy też prezentacja systemu Windows Phone 7 i jego integracja z serwisem społecznościowym Xbox Live, to tylko kilka zagadnień, które pojawią się podczas marcowego spotkania Farewell Analog.

Te oraz wiele innych tematów zaprezentowanych zostanie w kontekście wprowadzania na rynek nowych produktów oraz rozwoju usług biznesowych. Dyskutowany będzie również wpływ cyfrowych technologii na zmianę oblicza tradycyjnych mediów, takich jak prasa czy telewizja.

Współczesne metody prezentowania i dystrybucji treści oraz komunikacji z klientami i użytkownikami bazują głównie na interakcji, rozwiązaniach mobilnych i multimedialnym przekazie cyfrowym. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką do udziału w konferencji Microsoft Farewell Analog. Udział w konferencji jest bezpłatny i wymaga jedynie rejestracji na poniższej stronie. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Więcej informacji: www.farewellanalog.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)