Waga z WiFi - szczupła sylwetka dzięki Withings

Waga z WiFi - szczupła sylwetka dzięki Withings
Źródło zdjęć: © withings.com

30.07.2009 14:51, aktual.: 31.07.2009 10:35

Lato to czas, w którym z pewnością większości z nas szczególnie zależy na szczupłej sylwetce. Właśnie latem pogoda zmusza nas do eksponowania ciała. Jeśli zastanawiacie się czy już możecie pokazać...

Lato to czas, w którym z pewnością większości z nas szczególnie zależy na szczupłej sylwetce. Właśnie latem pogoda zmusza nas do eksponowania ciała. Jeśli zastanawiacie się czy już możecie pokazać się w stroju kąpielowym, czy powinniście jednak zrzucić trochę zbędnych kilogramów być może dobrym rozwiązaniem będzie zakup wagi, która umożliwi dokonywanie pomiarów i prowadzenie statystyk.

Na rynku znajdziemy wiele urządzeń, które pozwolą kontrolować wagę naszego ciała. Jednak ręczne zapisywanie pomiarów czy odczyt danych z pamięci urządzenia nie dla wszystkich może być wygodne. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się waga z wbudowanym interfejsem sieci bezprzewodowej od Withings.

Urządzenie posiada elegancji wygląd i działa w pełni automatycznie. Posiada duży, wyraźny wyświetlacz LCD, na którym prezentowana jest nasza waga oraz pasek postępu wysyłania danych. Aby odczytać historię pomiarów wystarczy zalogować się przez przeglądarkę internetową do panelu użytkownika. Dostępna jest również specjalna wersja aplikacji dla iPhone/iPhone 3G/iPhone 3GS oraz iPod Touch 2. 3G. Oprogramowanie pomoże nam określić, czy posiadamy właściwą wagę. Pozwala na stworzenie do ośmiu kont użytkowników.

Cena: 129 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)