W Biedronce pojawi się produkt z młodości wielu z nas

W Biedronce pojawi się produkt z młodości wielu z nas

W Biedronce pojawi się produkt z młodości wielu z nas
Źródło zdjęć: © East News
03.02.2017 10:26, aktualizacja: 12.04.2017 19:22

Były filmy, książki, a nawet gry - teraz przyszedł czas na komiksy. Biedronka rozszerza swoją ofertę kulturalną, w sklepach niedługo zobaczymy kultowe tytuły z czasów młodości wielu z nas.

W Biedronce co jakiś czas możemy kupić filmy, książki czy gry, więc obecność komiksów w tej sieci jakoś specjalnie nie dziwi. Te pojawią się 6 lutego, wszystkie w cenie 14,99 zł za egzemplarz.

Z komiksowej oferty Biedronki najbardziej ucieszą się fani klasyki. Od 6 lutego kupić będzie można “Asteriksa” (takie tomy jak “Asteriks na Korsyce”, “Asteriks i Kleopatra" czy “Syn Asteriksa”), “Kajka i Kokosza” (między innymi tomy “W krainie Borostworów”, “Mirmił w opałach” czy “Skarby Mirmiła”), “Smerfy” (“Smerf reporter” i “Latający smerf”) oraz dwie historie z Kaczorem Donaldem (“Czarny Kapitan” i “Przebudzenie siły”).

Obraz
© Biedronka

Trochę szkoda, że zabrakło w ofercie nowych komiksów, tak by dawnym czytelnikom, którzy chcą powrócić do klasyki, zaprezentować też współczesnych twórców. Tak czy siak, komiksy w Biedronce to gratka dla tych, którzy chcą odświeżyć sobie pamięć i przypomnieć stare hity lub też zamierzają zapoznać z nimi młodszą publikę. Miejmy nadzieję, że to nie jest jednorazowa akcja i komiksy, podobnie jak wspomniane już gry, będą stale trafiać na półki w Biedronce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (83)