Vexia Econav - oszczędzaj paliwo dzięki nawigacji GPS

Vexia Econav - oszczędzaj paliwo dzięki nawigacji GPS
Źródło zdjęć: © Vexia

14.05.2010 16:00, aktual.: 14.05.2010 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynek polski trafia nawigacja GPS Vexia Econav, która pomoże ograniczyć koszty eksploatacji samochodu. Przekazuje kierowcy wskazówki na temat zmiany biegów, poruszania się z odpowiednią prędkością, a także ostrzega przed zbyt gwałtownym przyspieszaniem. Urządzenie proponuje odpowiedni sposób jazdy w oparciu o bazę charakterystyk samochodów różnych marek

Vexia Econav to pierwsza nawigacja GPS, która umożliwia ograniczenie kosztów paliwa oraz dbanie o środowisko naturalne. Kierowca otrzymuje wytyczne dotyczące optymalnego wykorzystania swojego pojazdu podczas podróży. Informacje zawierają wskazówki na temat zmiany biegów, poruszania się z odpowiednią prędkością, a także ostrzeżenia przed zbyt gwałtownym przyspieszaniem lub hamowaniem. Urządzenie wybiera dla nas odpowiedni sposób jazdy w oparciu o rozbudowaną bazę danych, w której znajduje się ponad 1. tysięcy charakterystyk samochodów różnych marek.

Obraz
© (fot. Vexia)

Dodatkowo nawigacja Vexia Econav wyposażona jest w system ostrzegania przed radarami, który informuje nas o zbliżającym się radarze uwzględniając jego ustawienie oraz nasz kierunek jazdy.

Vexia Econav dostępna jest obecnie w dwóch wersjach, z wyświetlaczami 3,5 cala lub 4,3 cala. Nawigacja wyposażona jest w pełen panel znaków drogowych, asystenta pasa ruchu oraz preinstalowane mapy całej Europy Teleatlas.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)