Vexia Econav - oszczędzaj paliwo dzięki nawigacji GPS

Vexia Econav - oszczędzaj paliwo dzięki nawigacji GPS

Vexia Econav - oszczędzaj paliwo dzięki nawigacji GPS
Źródło zdjęć: © Vexia
14.05.2010 16:00, aktualizacja: 14.05.2010 16:18

Na rynek polski trafia nawigacja GPS Vexia Econav, która pomoże ograniczyć koszty eksploatacji samochodu. Przekazuje kierowcy wskazówki na temat zmiany biegów, poruszania się z odpowiednią prędkością, a także ostrzega przed zbyt gwałtownym przyspieszaniem. Urządzenie proponuje odpowiedni sposób jazdy w oparciu o bazę charakterystyk samochodów różnych marek

Vexia Econav to pierwsza nawigacja GPS, która umożliwia ograniczenie kosztów paliwa oraz dbanie o środowisko naturalne. Kierowca otrzymuje wytyczne dotyczące optymalnego wykorzystania swojego pojazdu podczas podróży. Informacje zawierają wskazówki na temat zmiany biegów, poruszania się z odpowiednią prędkością, a także ostrzeżenia przed zbyt gwałtownym przyspieszaniem lub hamowaniem. Urządzenie wybiera dla nas odpowiedni sposób jazdy w oparciu o rozbudowaną bazę danych, w której znajduje się ponad 1. tysięcy charakterystyk samochodów różnych marek.

Obraz
© (fot. Vexia)

Dodatkowo nawigacja Vexia Econav wyposażona jest w system ostrzegania przed radarami, który informuje nas o zbliżającym się radarze uwzględniając jego ustawienie oraz nasz kierunek jazdy.

Vexia Econav dostępna jest obecnie w dwóch wersjach, z wyświetlaczami 3,5 cala lub 4,3 cala. Nawigacja wyposażona jest w pełen panel znaków drogowych, asystenta pasa ruchu oraz preinstalowane mapy całej Europy Teleatlas.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)