Uwolnij muzykę z systemem muzycznym Denon S‑52

Uwolnij muzykę z systemem muzycznym Denon S-52

09.03.2009 11:52, aktual.: 09.03.2009 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukasz urządzenia, które pozwoli ci odtworzyć muzykę zarówno z płyty CD, iPoda czy wprost z komputera? Firma iSource wprowadziła na rynek „sieciowy” system muzyczny Denon S-52. Został on wyposażony w moduł Wi-Fi oraz stację dokującą do iPoda, umożliwiając słuchanie muzyki zarówno z odtwarzacza Apple, jak również innych źródeł dźwięku.

Denon S-5. to typowe urządzenie All-in-One. Nieważne czy pliki zapisane są na iPodzie, płycie CD, czy też znajdują się na dysku komputera lub pendrivie, S-52 umożliwia odsłuch muzyki ze wszystkich wymienionych źródeł. Jedną z najciekawszych funkcji Denona S-52 jest możliwość podłączenia do Internetu. Urządzenie posiada zarówno interfejs WLAN, pozwalający na przewodowe podłączenie do Sieci, jak i moduł WiFi. Dzięki temu, użytkownik może nie tylko bezprzewodowo połączyć S-52 ze swoim komputerem i odtwarzać muzykę, zapisaną na dysku twardym, ale również słuchać internetowych rozgłośni radiowych czy np. Last.fm. Sieciowy system muzyczny jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi formatami muzycznymi: MP3, WMA, WAV i FLAC.

Obraz
© (fot. Denon)

Producenci sprzętu położyli duży nacisk na jakość dźwięku. S-5. został wyposażony w najbardziej zaawansowane rozwiązania, poprawiające brzmienie i dynamikę - Audyssey Bass XT i Audyssey Dynamic EQ. Procesor dźwięku DSP dostarczyła natomiast renomowana firma Analog Devices.

Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w duży wyświetlacz i wygodne, wielofunkcyjne pokrętło. Ciekawostką jest także możliwość aktualizacji oprogramowania S-52. Aby pobrać nowy „firmware” wystarczy podłączyć sprzęt do Internetu.

Denon S-5. jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i czarnej) u autoryzowanych resellerów firmy iSource. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 2895 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)