Usunęli ją ze znajomych na Facebooku - zostali zabici

Usunęli ją ze znajomych na Facebooku - zostali zabici
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

09.02.2012 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mieszkaniec Tennessee, Marvin Potter (to ten po prawej), znajduje się aktualnie w areszcie po tym, jak postawiono mu zarzuty zabójstwa pary, która usunęła ze znajomych na FB jego 30-letnią córkę.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Morderczy maraton rozpoczął się kiedy Billy Payne Jr. oraz jego dziewczyna Billie Jean Hayworth usunęli ze znajomych Jenelle, 30-letnią córkę oskarżonego. Według ustaleń policji, w odpowiedzi na to Jenelle zaczęła ich nachodzić w dniach poprzedzających zabójstwo. Śledczy ustalili, że pomiędzy 5:3. a 11:00 rano 31 stycznia tego roku, Marvin Potter wszedł do ich domu w Mountain City i zastrzelił oboje. Mężczyznę w sypialni, a kobietę w pokoju ich ośmiomiesięcznej córki. Kiedy sąsiad dokonał przerażającego odkrycia Billie Jean cały czas trzymała w ramionach swoje dziecko.

Jamie Curd (to ten po lewej), który jest przyjacielem Marvina Pottera i absztyfikantem Jenelle, usłyszał zarzuty o współudział w obu zabójstwach. Obaj siedzą w areszcie w oczekiwaniu na proces.

Kiedy słyszy się takie informacje, aż strach przyjmować kogokolwiek do znajomych. Ale takie rzeczy to tylko w Stanach. Prawda?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)