Urządzenia multimedialne "Hello Kitty" i "Ben 10"

Urządzenia multimedialne "Hello Kitty" i "Ben 10"

Urządzenia multimedialne "Hello Kitty" i "Ben 10"
09.02.2010 14:51, aktualizacja: 09.02.2010 16:44

Na polskim rynku pojawiły się urządzenia multimedialne dla wielbicieli bohaterów filmów animowanych "Hello Kitty" oraz "Ben 10". Znajdziemy wśród nich odtwarzacze mp3 i mp4, ramki cyfrowe oraz aparaty cyfrowe.

W najnowszej ofercie UniComu pojawiła się bardzo szeroka gama urządzeń, poczynając od odtwarzaczy mp3 w kształcie bohaterów kreskówek BEN1. i Hello Kitty przez gustowne odtwarzacze w formie klipsa, oczywiście ozdobione wizerunkami bohaterów, aż do odtwarzaczy mp4 wyposażonych w 1,8” wyświetlacz, na którym można odtwarzać filmy, zdjęcia, ale także zagrać w gry.

Obraz
© (fot. UniCom)

Jest też także coś dla najmłodszych wielbicieli fotografii cyfrowej - aparaty cyfrowe z wymiennymi obudowami, wbudowanym wyświetlaczem, oferujące rozdzielczość matrycy 3 lub 5 Mpix.

Uzupełnieniem oferty są eleganckie ramki cyfrowe z logo Hello Kitty wyposażone w panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 7”. , z funkcją odtwarzania muzyki oraz filmów.

Hello Kitty - najpopularniejsza kotka na świecie - to postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio w 1974. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jest niesamowicie popularna w Japonii i Korei, gdzie powstało nawet auto z jej wizerunkiem.

BEN 10 - 10-letni Ben Tennyson znajduje Omnitrix - urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w jednego z dziesięciu kosmitów i bronić świat przed złem. Bohater popularnego serialu animowanego i wielu gadżetów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)