UPC Phone - mobilny telefon stacjonarny nawet za granicą

UPC Phone - mobilny telefon stacjonarny nawet za granicą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2012 14:34, aktual.: 10.10.2012 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

UPC Polska przygotowało dla swoich klientów telefonii stacjonarnej bezpłatną usługę - UPC Phone. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu, bez dodatkowych kosztów. Dzięki UPC Phone nie zapłacimy za roaming prowadząc rozmowy zagranicą. Wystarczy smartphone i zasięg sieci WiFi lub 3G, by połączyć swobodę telefonu komórkowego z oszczędnościami telefonii stacjonarnej.

UPC Phone to usługa, która dzięki wykorzystaniu WiFi lub sieci 3G, pozwala na swobodne odbieranie i wykonywanie połączeń, wykorzystując atrakcyjne taryfy telefonii stacjonarnej na telefonie komórkowym.

Oszczędności, a także swoboda w korzystaniu z UPC Phone widoczna jest zwłaszcza w przypadku połączeń wykonywanych poza granicami Polski. Jeżeli wyjechaliśmy z kraju i mamy dostęp do internetu WiFi to wykonując połączenia przy użyciu UPC Phone nie będziemy musieli płacić wysokich opłat roamingowych - połączenia są taryfikowane tak samo, jakby były wykonywane z miejsca, gdzie zainstalowana jest usługa telefonu stacjonarnego UPC (np. połączenia do Polski -> wg opłat jak za połączenia krajowe, połączenia do innych krajów -> wg opłat jak za połączenia zagraniczne).

UPC Phone może również połączyć się z siecią Internetową z wykorzystaniem technologii 3. - wtedy połączenie realizowane jest z wykorzystaniem transmisji pakietowej operatora GSM. Koszt takiego połączenia zależy od taryfy danego operatora.

UPC Polska jest pierwszym krajem w grupie Liberty Global, który udostępnia klientom UPC Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)