TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach

TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach

23.07.2009 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telekomunikacja Polska pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w niedawnych powodziach na terenie Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. We współpracy z Małopolskim i Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim TP przekazała dzieciom poszkodowanych karty telefoniczne, które mogą wykorzystać na rozmowy z bliskimi podczas letniego wypoczynku

Do tej pory Telekomunikacja Polska przekazała już 75. kart telefonicznych dla dzieci z terenów dotkniętych przez nawałnice i podtopienia w Małopolsce, na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie. Każda karta umożliwia prowadzenie rozmów przez 3 godziny.

- TP od lat wspiera edukację dzieci i opiekę medyczną w szpitalach dziecięcych. Było dla nas naturalne, że trzeba pomóc dzieciom z dotkniętych powodzią rodzin. Chcieliśmy, by w tym trudnym dla nich okresie mogły kontaktować się z bliskimi podczas pobytu na koloniach –. powiedział Maciej Witucki, prezes TP.

Karty zostały wręczone dzieciom, które już przebywają na koloniach a także tym, które właśnie wyjechały. Dzieci wypoczywają w miejscowości Funka w Borach Tucholskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)