TP najlepszą firmą pod względem komunikacji

TP najlepszą firmą pod względem komunikacji

TP najlepszą firmą pod względem komunikacji
16.10.2008 12:42, aktualizacja: 16.10.2008 13:28

Telekomunikacja Polska najlepiej z polskich firm komunikuje się z inwestorami - wynika z tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez prestiżowy „IR Magazine". TP zwyciężyła w kategorii „Best Investor Relations by a Polish company".

„To dla nas bardzo cenne wyróżnienie zwłaszcza, że zostało przyznane na podstawie opinii inwestorów. Cieszymy się, że po raz kolejny tak wysoko ocenili oni profesjonalizm naszych działań" - powiedział Tomasz Poźniak, dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich Grupy TP.

Wyniki „IR Magazine Awards" oparte są na badaniach opinii ponad 50. ekspertów, analityków i inwestorów. Oceniają oni m.in. jakość informacji finansowych przekazywanych przez firmy, łatwość kontaktowania się z zarządem i przejrzystość w kontaktach firmy z otoczeniem inwestorskim.

Telekomunikacja Polska już po raz trzeci została laureatem nagrody. Inwestorzy najwyżej wśród polskich firm ocenili jej działania również w 200. i 2007 r.

Nagrody „IR Magazine" to cenione na całym świecie wyróżnienia i powszechnie uznany miernik najlepszych praktyk oraz najwyższych standardów w dziedzinie IR.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)