TP‑LINK TL‑WR842ND - funkcjonalny router w dobrej cenie

TP-LINK TL-WR842ND - funkcjonalny router w dobrej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.04.2012 12:53, aktual.: 09.08.2013 12:53

TP-LINK TL-WR842ND to nowy, wielofunkcyjny, bezprzewodowy router pracujący w standardzie N, który oferuje transfer danych z prędkością do 300Mb/s.

TL-WR842ND wyposażony jest w port USB 2.0 oraz wbudowany serwer druku i multimediów. Pozwala to na szybkie udostępnienie drukarki lub, po podłączeniu zewnętrznej pamięci masowej, plików multimedialnych –. muzyki, filmów i zdjęć, które można zarówno na konsolach (Playstation 3 i XBOX 360) jak i telewizorach i sprzęcie hi-fi z obsługą sieci. Router TP-LINK umożliwia również prostą konfigurację serwera FTP co pozwala na zdalny dostęp do plików.

Router może obsługiwać do 4 nazw sieci –. SSID. Dzięki temu użytkownicy mogą np. skonfigurować dodatkowe sieci bezprzewodowe przeznaczone dla gości lub grup pracowników. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowników, a przede wszystkim skuteczną izolację ważnych zasobów sieci przed niepowołanym dostępem. Ponadto router wspiera protokół IPSec, co pozwala na utworzenie do 5 tuneli VPN z użyciem protokołu IKE (Internet Key Exchange)
oraz zastosowaniem różnych algorytmów szyfrowania (DES/3DES/AES) i uwierzytelniania (MD5/SHA1). TL-WR842ND obsługuje także funkcję kontroli pasma (IP QoS), która pozwala na przydzielenie przepustowości łącza określonym użytkownikom.

*Cena: 149 zł brutto. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)