Topowy odtwarzacz Blu-Ray Samsunga - 1TB twardy dysk i DVB-T

Topowy odtwarzacz Blu‑Ray Samsunga - 1TB twardy dysk i DVB‑T

Topowy odtwarzacz Blu-Ray Samsunga - 1TB twardy dysk i DVB-T
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.04.2014 12:50

Samsung H8900 to najbardziej zaawansowany model z nowej linii odtwarzaczy Blu-ray firmy. Urządzenie umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej oraz nagrywanie ulubionych programów bezpośrednio na wbudowany dysk twardy.

Wyposażony w dwurdzeniowy procesor odtwarzacz H8900. umożliwi nam oglądanie filmów w rozdzielczości Full HD, także w 3D. Dostępna jest także technologia skalowania obrazu do rozdzielczości UHD. Także oglądanie filmów zapisanych na płytach DVD stanie się o wiele przyjemniejsze dla oka – ich obraz zostanie przeskalowany do rozdzielczości Full HD 1080p. Optymalną jakość obrazu cechującą się żywymi kolorami i większą ilością szczegółów zagwarantuje natomiast technologia BD Wise. Na dodatek, zsynchronizuje ona wszystkie urządzenia Samsung podłączone do odtwarzacza kablem HDMI.

Zintegrowany tuner DVB-T pozwola cieszyć się cyfrową telewizją naziemną na ekranie podłączonego do odtwarzacza Blu-ray telewizora, bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń. Używając modelu H890. jako dekodera zyskamy dostęp do takich funkcji jak radio, czy możliwość ustawienia blokady rodzicielskiej na wybranych kanałach. W połączeniu z wbudowanym w urządzenie dyskiem twardym o pojemności 1 TB, bez problemu nagramy nasze ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.

Za pośrednictwem wbudowanej bezprzewodowej karty sieciowej z funkcją Wi-Fi Direct połączymy odtwarzacz z Internetem oraz innymi urządzeniami znajdującymi się w sieci domowej. Dzięki temu, np. smartfon będzie mógł zastąpić nam pilota. Skorzystamy także z wygodnej funkcji Screen Mirroring, która umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzenia przenośnego, takiego jak smarfton czy tablet, do telewizora. Ponadto, funkcjonalność Samsung Link zagwarantuje dostęp do zasobów multimedialnych znajdujących się na innych urządzeniach znajdujących się w tej samej sieci lokalnej, oraz dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze. Dzięki najnowszej wersji intuicyjnego panelu Smart Hub możliwe będzie skorzystanie z różnorodnej oferty aplikacji znajdujących się na platformie Samsung Smart TV.

Zastosowany system Anynet+ umożliwi sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI. Dzięki temu wystarczy jeden pilot, aby sterować telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray oraz systemem audio. Anynet+ ułatwi dobór optymalnych ustawień w wielu urządzeniach jednocześnie. Odtwarzacz Blu-ray H890. umożliwi również kopiowanie danych z nośników optycznych bezpośrednio na pamięć USB oraz konwersję zawartości płyt Audio CD do formatu MP3.

Odtwarzane nośniki i formaty:

Płyty: 3. Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW

Formaty Video: MPEG4 SP/ASP, H.26. BP/MP/HP, H.263, MPEG1, MPEG2, AVCHD (TS/Disc), DivX, DivX HD, MKV (Container), WMV9, ASP, 3GP, FLV, m2ts, MOV, MTS, TP, TS, TTS, VOB

Formaty Audio: LPCM, AAC, AC3. MP3, WMA, FLAC, OGG, APE, M4A, WAV, MKA
Wsparcie formatów dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Bitstream Output

Cena: 2000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)