TOP 10: Najdroższe telefony, które chciałbyś mieć

TOP 10: Najdroższe telefony, które chciałbyś mieć

TOP 10: Najdroższe telefony, które chciałbyś mieć
Źródło zdjęć: © WP.PL
25.11.2010 15:31, aktualizacja: 25.11.2010 21:50

Na rynku znajdziemy mnóstwo rozmaitych telefonów komórkowych – od najprostszych modeli za kilkadziesiąt złotych, przez zaawansowane smartfony, aż do stylowych komórek. Przy produkcji tych ostatnich...

Na rynku znajdziemy mnóstwo rozmaitych telefonów komórkowych – od najprostszych modeli za kilkadziesiąt złotych, przez zaawansowane smartfony, aż do stylowych komórek. Przy produkcji tych ostatnich, producenci często wykorzystują luksusowe dodatki w postaci diamentów czy 18-karatowego złota. Prezentujemy listę najdroższych telefonów, które ze względu na oferowane funkcje i cenę skierowane są do wybranych klientów.

Większość prezentowanych modeli oferuje nowoczesne systemy operacyjne i zaawansowane funkcje. Te najdroższe posiadają niepowtarzalny wygląd, który pozwala wyróżnić się z tłumu. Zobacz ranking najdroższych telefonów na rynku.

Najdroższym aparatem okazała się Motorola Aura z diamentowej edycji. Za telefon komórkowy z okrągłym wyświetlaczem o przekątnej 1.55-cala, Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i aparatem 2 Mpix trzeba zapłacić co najmniej 7 890,37 zł. W tej cenie otrzymujemy obudowę pokrytą 18-karatowym złotem i ozdobioną 34 okrągłymi diamentami, wyposażoną w szwajcarski mechanizm rotacyjny oraz aluminiowa klawiatura.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)