Tomasz Sekielski i film "Tylko nie mów nikomu" - nie pobili rekordu na YouTubie

Tomasz Sekielski i film "Tylko nie mów nikomu" - nie pobili rekordu na YouTubie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.05.2019 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" miał premierę w sobotę 11 maja i do dziś obejrzało go na YouTubie ponad 7 mln osób. Nie jest to jednak najlepszy wynik w historii polskiego YouTube'a. Jaki film cieszył się większym zainteresowaniem?

Tomasz Sekielski i film "Tylko nie mów nikomu"

"Tylko nie mów nikomu", dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele miał swoją premierę w serwisie YouTube 11 maja i do dziś objerzało go ponad 7 mln osób.

W trwającym dwie godziny filmie ofiary molestowania opowiadają ze szczegółami swoje historie. Dziennikarz poszukiwał sprawców przez kilka miesięcy, podczas trwania pracy nad filmem - część duchownych przyznała się do winy. "Tylko nie mów nikomu" powstał dzięki zbiórce pieniędzy za pośrednictwem serwisu Patronite.

Najczęściej oglądany polski film w serwisie YouTube

Chociaż "Tylko nie mów nikomu" osiągnął w ciągu dwóch dni świetny wynik, to jednak nie jest to najczęściej wyświetlany polski film na serwisie YouTube. Do tej pory najczęściej oglądanym filmem jest produkcja Wardęgi "Mutant Giant Spider Dog". W przeciągu 24 godzin od udostępnienia na YouTubie produkcję obejrzało 5,5 mln osób. Po 48 godzinach film wyświetliły ponad 22 mln osoby. "Mutant Giant Spider Dog" miał swoją premierę we wrześniu 2014 roku i do dzisiaj ma prawie 180 mln wyświetleń. W całości możecie obejrzeć produkcję Wardęgi tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)