Thief 4 prawdopodobnie już w produkcji

Thief 4 prawdopodobnie już w produkcji

Thief 4 prawdopodobnie już w produkcji
16.04.2009 12:00, aktualizacja: 16.04.2009 15:34

Na oficjalnej stronie internetowej duetu Eidos-Montreal pojawiła się tajemnicza zapowiedź projektu, który już wkrótce ma ujrzeć światło dzienne. Choć z jednej grafiki trudno wywnioskować tytuł nadchodzącej gry, to fani są już niemal pewni - Thief 4 jest już blisko.

Na stronie internetowej - http://www.eidosmontreal.com/ Eidos-Montreal pojawiła się tajemnicza grafika sygnalizująca, że wkrótce producenci zapowiedzą nowy projekt:

Obraz
© (fot. IDG)

Choć informacja jest bardzo lakoniczna, to fani już domyślają się o jaki tytuł chodzi. Zdanie nakreślone na grafice zostało bowiem przygotowane czcionką używaną we wszystkich odsłonach słynnej serii Thief (Thief, Thief II: The Metal Age i Thief: Deadly Shadows). Możemy się więc spodziewać, że Eidos-Montreal przygotuje czwartą odsłonę świetnej gry akcji.

Przypomnijmy, że studio jednocześnie pracuje także nad Deus Ex 3. Więcej informacji na ten temat w artykułach Deus Ex 3 na silniku Tomb Raider - http://www.gamestar.pl/news/133068/deus.ex.3.na.silniku.tomb.raider.html oraz Eidos: Deus Ex 3 z atmosferą Bioshocka - http://cyfrowydom.idg.pl/news/335022/100/eidos.deus.ex.3.z.atmosfera.bioshocka.html.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)