Thermador DWHD651JPR - umyje naczynia w zaledwie 20 minut

Thermador DWHD651JPR - umyje naczynia w zaledwie 20 minut
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.06.2013 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zmywarki znacznie ułatwiają sprzątanie po obiedzie, jednak standardowy cykl mycia może trwać dłużej, niż umycie naczyń w zlewie. Nowa zmywarka amerykańskiej firmy Thermador ma to zmienić.

Standardowy, codzienny cykl zmywania w dostępnych na rynku zmywarkach trwać może nawet godzinę. W urządzeniu Thermador DWHD651JPR program ten skrócony został do zaledwie 2. minut - i dotyczy to normalnego cyklu zmywania obu zapełnionych koszy, a nie często stosowanego przez producentów programu przyspieszonego, przystosowanego do połowy załadunku.

Zmywarka przeznaczona jest do zabudowy, a jej panel sterujący jest ukryty wewnątrz komory myjącej. Informacje o pozostałym czasie pracy i programie zmywania wyświetlane będą na kuchennej podłodze, dzięki małemu rzutnikowi zamontowanemu w dolnej części urządzenia. Wnętrze zmywarki oświetlane jest niebieskim światłem LED.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zmywarka jest pojemna - posiada 3 kosze, a producent zapewnia, że w komorze myjącej zmieści się na raz aż 1. kieliszków do wina. Położenie koszy można regulować, zmieniając wysokość ich położenia. Drzwi frontowe urządzenia można dostosować do wyglądu szafek kuchennych.

Cena urządzenia nie jest niestety niska - wynosi około 7500 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)